úterý 7. července 2015

Recenze | Odrážedlo pro nejmenší - Puky


Eduard je malé dítě. Jako že není moc velký ani vysoký. V roce a půl nosí oblečení 9-12 měsíců, některé kousky má i 6-9 měsíců. Teda nevypadá jako trpaslík, ale prostě neroste zbytečně moc. Asi nechce, abychom museli furt kupovat nové oblečení, je ohleduplný. (I když teda teď jsou zase slevy v obchodech, tak už jsem něco nakoupila no...)

Nicméně je to naše dítě velmi akční a pohyblivé, a tak k prvním narozeninám už dostal odrážedlo, jako kolo bez šlapek. Vybrala jsem mu asi nejmenší odrážedlo tohoto typu, co vůbec existuje, a dobře jsem udělala. Říkala jsem si, že třeba od 15 měsíců by mohl už začínat... Ale on v té době vůbec nedošáhl ze sedla na zem.

Tak je mu teď 19 měsíců a došáhne až teď a začíná trénovat. Zatím jenom doma, ale dost se mu to líbí. Vzteká se, když mu kolo spadne a musí ho znova zvedat. Jak nasedne, tak mrská nožkama jako Fred Flinstone a jede a jede, dokud nevrazí do zdi. 

Takže jsem ráda, že jsme vybrali zrovna Puky LRM, bála jsem se, že mu dlouho nevydrží, když je malá, ale vypadá to, že vydrží.

A musím doporučit obchod Neobyčejně.cz, kde jsme ho kupovali! Všechny odrážedla sami testují na svých dětech, píšou recenze a velmi obsáhlé popisy, najdete tam srovnávací tabulky a články, no prostě všechno, co je potřeba. Pokud potřebujete poradit, není problém jim napsat. A k odrážedlu Puky jsme dostali slevu na helmu.

2 komentáře:

  1. Hned si to idem prestudovat!!! Presne takyto clanok som potrebovala 👏

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, lze sehnat i odrážedla pro ještě menší, my jsme například kupovali dle tohoto článku http://www.cyklospeciality.cz/clanky/detska-odrazedla-od-1-roku/, přesně Spherovelo, které je vhodné od 10 měsíců, pokud je dítě šikovné.

    OdpovědětVymazat