pátek 19. února 2016

Recenze | boty Kidofit

A máme tu další ze série recenzí dětských barefoot bot a to sandále značky Kidofit z USA. Naše dítě v nich strávilo celé léto, začínal v nich jezdit na odrážedle a zažily toho s námi hodně. Vydržely všechno a pořád vypadají jako nové. 
Boty Kidofit mají hodně tenkou podrážku, pár milimetrů, ani půl centimetru to nebude, a ta podrážka je průhledná. Je to průhledná guma, která má sloužit k ověření velikosti. Ale pokud doma nemáte skleněný stůl, na kterém bude dítě běhat a vy budete ležet pod stolem a sledovat ho, tak stejně nevím, jak tu velikost ověříte. Všichni víme, že velikost obuvi se měří a zkouší, když dítě stojí, a ne když má nohy nahoru. 

Je v tom moje ruka. Nemáme tříprsté dítě.

Nicméně ta podrážka je fakt tenká. V krabici s botami jsou i dvě vložky, zelená a žlutá, různě tlusté, které slouží k regulaci šířky boty. Takže když má dítě užší nohu, vložíte tlustší vložku. My jsme používali tu tenší vložku, ta má asi 2 mm, takže i tak boty zůstávají barefoot. Někteří lidé nedávají žádnou vložku, ale to bych nedělala v sandálech, bosé chodidlo na tu gumu asi není úplně příjemné. S ponožkama možná, ale četla jsem, že se v tom víc potí noha. No my radši s tenkou vložkou.

Tyto naše sandále mají skvělý systém stahování kolem kotníku. Mají totiž jeden pásek normálně přes nárt a pak ještě jeden pásek vzadu přes patu. dají se tak hezky stáhnout okolo kotníku. Navíc pokud jsou dítěti ještě trochu větší, tak je vzadu víc stáhnete, a tím se mu posune noha o trochu dopředu v té botě. Například já mám syndrom kupování moc velkých bot, aby mu to jako nebylo hned malé (nejen bot, dělám to i s oblečením), tak se nám to na začátku léta hodilo. Design bot je samozřejmě otázkou osobního vkusu, na můj vkus by Kidofit mohly být trochu jednodušší a střídmější, ale letoění nová kolekce už je lepší. Taky jako sandále by ty boty mohly být víc otevřené, ale asi není jednoduché skloubit ochranu nohy a otevřenost boty. Aspoň je mohlo dítě nosit úplně všude, i do lesa a na kolo a tak. Kvalita materiálu velmi dobrá, vydržely i nešetrné zacházení, nic se nerozlepilo, neodlepilo ani nepřetrhlo. 

Celkově jsem s nimi byla moc spokojená. Jak jsem si zvykla na ten design a neotevřenost, tak byly skvělé. Jsou o něco užší než Livie and Luca, ale na průměrnou nohu Eduarda byly šířkou dobré. Koupila bych je znova a asi je i koupím znova, až bude potřeba nových bot.

4 komentáře:

 1. Muzu se zeptat, jakou mate velikost a v pripade, ze by to byla US 7,5 zmerila byste mi vnitrni sirku? Na jednom webu jsem nasla rozmer 6cm a na druhem 6,5, coz mi prijde dost velky rozdil a zajimala by me realita, diky moc.

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den! Píšete, že kupujete reději boty větší, mám to podobně a ráda bych pořídila na letošní léto (rozuměj jaro-podzim) stejné sandálky Kidofit. Chci se zeptat, jak velký nadměrek jste brala, a co už by Vám přišlo příliš (s ohledem na tento model - doplňková vložka+pásek na patě). Syn má aktuálně nohu 15,5cm, je aro, noha asi ještě poskočí, přemýšlím o botech o stélce 17,3cm. Výrobce uvádí délky stélek 16,5 - 16,9 - 17,3 - 17,8 - 18,2. Myslím, že většina eshopů u nás nabízí jen lichá v pořadí.. Velmi děkuji, Inka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych klidně vzala tu 17,3 cm. Syn s nima začínal když měl nadměrek myslím přesně 2 cm, ale jak se vzadu dají stáhnout, tak to vůbec nevadilo.. Navíc když je to hlavně na léto, ještě mu noha trochu poporoste.. Přeju ať dobře vyberete, my jsme s nima byli fakt spokojení. Tereza

   Vymazat
 3. You get a starting hand, resolve which cards to hold, and then your hand and the remaining deck are cloned so that you get three, five or 10 completely different attracts. Secondly, you’ve got now three or 10 hands to play, however worry not, it’s a chunk of pizza pie! Play your major hand first and your strikes will apply to all 메리트카지노 different hands. Any unheld cards might be changed and your winnings totted up. Based on Five-Card Draw poker, video poker has the identical guidelines except may be} taking part in} alone and not towards different players.

  OdpovědětVymazat